İstanbul’dan Fethiye Ölüdeniz Gökova Dalyan Turu

Aktivite, Deniz, Yüzme Turu! 3 Gece Konaklamalı 4 Gün

Gökova Tekne Turu, Yamaç Paraşütü, 12 Adalar Tekne Turu, Jeep Safari, Rafting, Dalış aktiviteleri ile dolu dolu bir tatil sizi bekliyor.

2022 yılı Ağustos – Eylül – Ekim boyunca her hafta Çarşamba akşam hareketli!

Gidiş – Dönüş Ulaşım + 3 Gece otelde konaklama + 3 sabah kahvaltı + 3 Akşam yemeği + Gökova Tekne Turu + Dalyan Tekne Turu + Tüm Çevre Gezileri + Seyahat Sigortası + Profesyonel Rehberlik Hizmeti + Araç içi ikramlar HEPSİ DAHİL 2.800 TL

• Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Tek konaklamada fiyat farkı bulunmaktadır.

Konaklama Oteli: Star Otel, Bezay Otel, Nazar Garden Otel v.b. oteller

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 725 89 52

Tur Programı:

İstanbul’dan Araç Kalkış Noktaları

21:30 Iİncirli (Dilek Pastanesi Önü)
22:00 Mecidiyeköy (İETT Durakları Önü)
22:30 Kadıköy (Evlendirme Dairesi Otopark Önü)
22:50 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
02:00 Bursa Otogar
noktalarından hareketle Fethiye Ölüdeniz Gökova Dalyan Turumuza başlıyoruz.

1. GÜN: Dalyan – İztuzu Plajı – Belcekız – Ölüdeniz

Gece yolculuğumuzun ardından Fethiye Ölüdeniz Gökova Turu için yolda vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Dalyan’a ulaşıyoruz. Dalyan’da dileyen misafirlerimiz ile bizleri bekleyen teknemize binerek saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğize bağlayan su kanalında Dalyan Tekne Turuna başlıyoruz. Tarihi milattan önceye dayanan, inanışa göre tanrıya yakın olması istenen krallar ve önemli insanlar için mümkün olduğunca yüksek yerlere yapılan Kaya Mezarları’nı panoramik olarak görüp, rehberimizden bilgiler alıyoruz. Daha sonra Atlantik Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Pljına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molası ardından Dalyan’a geri dönüyor ve otobüsümüze binerek eski adı Megri olan, ilk hava şehidimiz Fethi Bey anısına adı değiştirilen Fethiye’ye hareket ediyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendisini Babadağ’dan aşağı atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, ülkemizin en özel Lagünlerinden biri olan Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Muhteşem Ölüdeniz Plajında yüzmenin tadını çıkarttıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Kahvaltı: Dinlenme Tesisinde veya bölge restoranlarında. Ekstra isteğe bağlı
Öğle Yemeği: Bölgede. Ekstra isteğe bağlı
Akşam Yemeği: Otelde Alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.
Konaklama: Star Otel, Bezay Otel, Nazar Garden Otel v.b. oteller

2. GÜN: 12 Adalar Tekne Turu

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından kısa bir yolculuk yaparak tekne turuna başlamak üzere Fethiye marinaya geçiyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası bulunmakta. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) ( 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar dolayısı ile kullanılan bir isimlendirme olup tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) (Öğle yemeği tekne turunun içindedir) Tekne turumuzun ardından otelimize geçiyoruz.

12 ADALAR TEKNE TURU TUR FİYATINA DAHİL OLMAYIP EKSTRADIR.

Kahvaltı: Otelde Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Tekne Turunda.  Yemek Ekstra isteğe bağlı
Akşam Yemeği: Otelde Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
Konaklama: Star Otel, Bezay Otel, Nazar Garden Otel v.b Oteller

3. GÜN: Kelebekler Vadisi Tekne Turu – Yamaç Paraşütü – Jeep Safari – Dalış

Serbest Aktivite Günümüzdür;

1.Seçenek Yamaç Paraşütü: Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak özel araçlarla muhteşem ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız. (Ekstra) (Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberiniz tarafından bilgilendirileceksiniz.)

2.Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra): Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. Bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz.

3.Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra): Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Devamında alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yaka Köyü’ne ulaşıyoruz. Devamında Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolundan Gizli Kent’e varıyoruz. Gizli Kent Şelalesi gezisi sonrasında Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Burada öğle yemeği molası veriyoruz. (Saklıkent kanyonuna giriş ücretleri dahil değildir.) Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcağını, kanyondan akan buz gibi suların serinliğinde unutacaksınız. Dileyenler burada ki macera parkurunda zıplıne, rafting, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otellerimize dönüyoruz.

4.Seçenek: Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu (Ekstra): Rehberimizin belirleyeceği saatte bizi bekleyen aracımız ile otelden ayrılarak Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Burada bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyoruz ve ilk olarak dümenimizi Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içerisinde yürüyüş yapıp muhteşem atmosferin tadını çıkartabilirken, dileyen misafirlerimiz ise eşsiz turkuaz denizin keyfini yüzerek çıkarabilirler. Tekne turumuzun devamında Gemile Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu, gibi muhteşem koylarda yüzme molalarımız olacaktır. Tekne turumuzun bitiminde sizi bekleyen araçlarımıza binip otelimize geri dönüyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Bölgede. Ekstra isteğe bağlı
Akşam Yemeği: Otelde Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
Konaklama: Star Otel, Bezay Otel, Nazar Garden Otel v.b. oteller

4. GÜN: Gökova Tekne Turu – Azmak Nehri – Akyaka – İstanbul

Turumuzun son gününde sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Gökova yolculuğumuza başlıyoruz 1 saatlik yolculuğumuz ardından teknemize binerek Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. Tekne turumuz sırasında muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama alanı olan Gökova’da yüzme molaları ile eğlenceli vakitler geçiyoruz. Yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy olacaktır. Bu koylarda bulunan yüzme molalarımız ardından Sedir Adası’na gidiyoruz ve elbette Ünlü Roma Komutanı Marcus Antonius’un Mısır kraliçesi Kleopatra için Mısırdan Sedir adasına gemiler ile getirttiği kumlarla yapılan Kleopatra plajında yüzme molası veriyoruz. Bu muhteşem tekne turumuzun ardından tekrar Akyaka beldesine dönerek Azmak Çayı’na varıyoruz. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, Batı menteşe Dağları’nın altında milyonlarca gözden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı’nın muhteşem görüntüsüne hayran kalacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ile yer yer 5 metreye uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda kısa bir tekne turun çıkıyoruz.(Ekstra) Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Azmak Çayı kenarında bulunan kafelerde manzaranın tadını çıkartarak çay-kahve içebilirler. Azmak Çayı tekne turumuzun bitimiyle otobüsümüze binerek Akyaka’dan deniz kokusu üzerimize sinmiş olarak ayrılıyor ve akşam yemeği mola veriyoruz. Serbest akşam yemeği molamızın ardından Turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki Gidiyoruz.com organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşarak Likya Saklıkent Fethiye Ölüdeniz Salda Gölü Aktivite Turumuzu tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacaktır. Tür Ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Bölgede. Ekstra isteğe bağlı
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda tesislerde. Ekstra isteğe bağlı

İstanbul’dan 3 Gece 4 Gün Saklıkent Fethiye Ölüdeniz Salda Gölü Aktivite Turu Fiyatları:

Kişi başı 2.800 TL

• Fiyatlar talebinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Tek konaklama farkı 600 TL’dir

 Fiyata Dahil Hizmetler
• İstanbul’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım
• 3 Gece otelde konaklama
• 3 Sabah kahvaltısı
• 3 Akşam yemeği
• Gökova Tekne Turu
• Dalyan Tekne Turu
• Araç İçi su ikramı
• Seyahat Sigortası
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Programda belirtilen çevre gezileri

Fiyata Dahil Olmayanlar (İsteğe bağlı)
• Kişisel harcamalar
• Öğle yemekleri
• İlk sabah kahvaltısı
• Son gün akşam yemeği
• Tüm yemeklerde alınan içecekler
• Tüm Öğle yemekleri
• Kelebekler Vadisi Tekne Turu
• Azmak Çayı Tekne Turu
• Babadağ Yamaç Paraşütü
• Dalış Aktivitesi
• Jeep Safari Turu
• Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar
• Tüm kişisel harcamalar
• Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)

Tur Tarihleri:

3 Gece Konaklamalı 4 Gün – Her hafta Çarşamba akşam hareketli!

Yazılı ilk tarihlerin akşamında İstanbul’dan hareket edilmektedir. Son gün bölgeden ayrılıp sabaha karşı İstanbul’a varılmaktadır.

• 03 – 07 Ağustos 2799 TL
• 10 – 14 Ağustos 2799 TL
• 17 – 21 Ağustos 2799 TL
• 24 – 28 Ağustos 2799 TL
• 31 Ağustos – 4 Eylül 2799 TL
• 07 – 11 Eylül 2799 TL
• 14 – 18 Eylül 2799 TL
• 21 – 25 Eylül 2799 TL
• 28 Eylül – 2 Ekim 2499 TL

Bilgi ve Rezervasyon: 
0532 725 89 52

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver