Antalya Olimpos Tatili

2022 yaz boyunca her hafta Antalya Olimpos Turları!

• Her Çarşamba Akşam Hareketli 3 Gece 4 Gün
• Her Cumartesi Akşam Hareketli 4 Gece 5 Gün

Her Hafta Çarşamba Gece Hareketli 3 Gece 4 Gün Olimpos Turu hareket bilgileri:

Ankara’dan Yola Çıkış Tarihi ve Saati: Çarşamba 23:55
Ankara’ya Varış Tarihi ve Saati: Pazar 22:00

Her Hafta Cumartesi Gece Hareketli 4 Gece 5 Gün Olimpos Turu hareket bilgileri:
Ankara’dan Yola Çıkış Tarihi ve Saati: Cumartesi 23:55
Ankara’ya Varış Tarihi ve Saati: Perşembe 22:00

Kişi başı 1.990 TL’den itibaren / Tarihe göre fiyatlandırlamalara TUR TARİHLERİ sekmesinden bakabilirsiniz

Fiyatlar tercihinize göre 2 ve 3 kişilik odada kişi başı için geçerlidir. Ulaşım hariç alternatif tarihler için lütfen bize ulaşıp fiyat alınız.

ÖNEMLİ: Bu sayfamızdaki turlar Ankara Çıkışlıdır. Eğer İstanbul Çıkışlı Olympos turlarımıza katılmak istiyorsanız buraya tıklayın: İstanbul’dan Olimpos Turu

Konaklama: Türkmen Pansiyon‘da yapılmaktadır. Tesislerimiz denize yürüme mesafesindedir ve Olympos yaşam / eğlence alanının merkezindedir.

Bilgi ve Rezervasyon:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333

3 Gece 4 Gün Olympos Turu Programı

Not: Dileyen misafirler Olympos’a vardıktan sonra bireysel tatilini yapabilir. Grupça hareket etme zorunluluğu yoktur.

Çarşamba akşam Ankara’dan hareket; (30 Ağustos dönemi özel tarihte Cuma akşam hareket)

23:55: Kızılay Gama Önü
00:15: Armada Avm Önü
00:30: Ümitköy Köprüsü noktarlarından hareketle Olympos turumuza başlıyoruz. Yol güzergahında ortalama 3 ihtiyaç molası verilmektedir.

1. Gün – Perşembe: Olympos Turları | Olympos Antikkent Turu – Olympos Plajı – Kemer Aura ve İnferno Gece Kulübü

Ankara Çıkışlı Olympos Turumuza yaklaşık 8 saatlik yolculuğun ardından Olympos’a varıyoruz. Konaklama yapacağımız, denize en yakın pansiyonlardan olan Türkmen Tree Houses ‘a ulaşarak dileyen misafirlerimiz isteğe bağlı ekstra kahvaltısını alabilir veya oda müsaitliğine göre odalarını beklerken tatiline başlayabilirler. Müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyor, sonrasında sizi doğa ve deniz keyfi ile baş başa bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte saat 15:00 da pansiyon önünde veya Olympos Antik Kent girişinde buluşarak tarih kokan Olympos Antik Kenti‘ni gezmeye gidiyoruz. Olympos Antik Kenti gezimizde rehberimiz gerekli noktalarda fotoğraf molası verir ve gerekli anlatımları sağlar. Antik kent gezimizin ardından Olympos tepesine çıkarak görseline ve fotoğraf çekimine doyamayacağınız deniz manzarasının ardından Olympos plajına gidiyoruz ve kendimizi berrak sulara bırakıyoruz. Olympos Plajı‘na geçişlerde zorunlu olarak antik kent içinden geçilmektedir. Otelimizde açık büfe olan akşam yemeğimizi alıyoruz. Saat 22:30’da isteğe bağlı olarak Kemer Inferno veya Aura Club’a hareket için resepsiyon önünde buluşuyoruz. Türkiye’nin gece hayatının öncülerinden Inferno veya Aura Club’ta müthiş bir gece seni bekliyor.

Kahvaltı: İlk gün isteğe bağlı olup, ekstradır.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree Houses

2. Gün – Cuma: Olympos Turu | Tekne Turu – Suluada veya Adrasan Koyları – Yanartaş – Olympos Barları

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 10:00’da isteğe bağlı olan Suluada veya Adrasan Koyları tekne turu için Adrasan Limanı‘na hareket ediyoruz. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak Olympos yaşam alanını veya Olympos sahilinin tadını çıkarabilirler. Tekne turuna katılacak misafirlerimizle saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin en berrak koylarına veya Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Suluada‘ya veya koylar bölgesine giderek tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu koylarda vereceğimiz molalarda tadına doyamayacağınız yüzme fırsatını yakalayacaksınız. Akşama kadar teknemizle gezilmedik koy bırakmıyoruz ve hepsinde yüzme molaları seni bekliyor. Öğle yemeğimizi tekne için taze balık, makarna ve salata ikramı ile alıyoruz. Gün içerisinde müzik ve eğlencenin bol olduğu bir günün ardından, çay ve meyve ikramı ile tekne turumuzu sonlandırıyor ve ardından Olympos‘a konaklama yaptığımız pansiyonumuza gidiyoruz. Akşam otelimizde açık büfe yemeğimizin ardından isteğe bağlı olan Yanartaş Turu için saat 21:00’da pansiyon önünde buluşuyoruz. Saatlerimiz tekrardan 00:00’ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia Bar‘a grubumuza özel ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree Houses

3. Gün – Cumartesi: Olympos Turu | Adrasan Plajı – Su Sporları – Gece Mehtap Tekne Turu – Olympos Barları

Olympos’a kadar gelmişiz Adrasan’a gitmeyelim mi ? Tabii ki gidelim. Saat 12:00’da dileyen misafirlerimizle ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz Adrasan Plajı’na gidiyoruz. Adrasan Plajı Turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak Olympos yaşam alanını veya Olympos sahilinin tadını çıkarabilirler. Adrasan’da çok uygun fiyatlarla su sporları yapabilirsiniz. Adrasan plajının tamamı kum olup, burada şezlong ve şemsiye kullanma imkanı bulabilirsiniz. Çevrede bulunan cafelerde veya çardaklarda vakit geçirebilir bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Ortalama 18:00 civarlarında Adrasan sahilde toplanıp, Olympos’a pansiyonumuza geri gidiyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi aldıktan sonra isteğe bağlı olan 21:00’da tekneyle mehtap turuna gidiyoruz. (gece tekne turu yüzme molalı). Saatlerimiz tekrardan 00:00’ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia Bar’a ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree Houses

4. Gün – Pazar: Kahvaltı – Ankara’ya Dönüş

Sabah tesisimizde alacağımız kahvaltı sonrasında odalarımızı boşaltıp 11:00’da Pansiyondan ayrılarak Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi ilgili duraklarda bırakarak Antalya Olympos Turumuzu burada noktalıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Yol güzergahında alınacak olup, ekstra ve isteğe bağlıdır.

 

4 Gece 5 Gün Olympos Turu Programı

Not: Dileyen misafirler Olympos’a vardıktan sonra bireysel tatilini yapabilir. Grupça hareket etme zorunluluğu yoktur.

Cumartesi akşam Ankara’dan hareket;

23:55: Kızılay Gama Önü
00:15: Armada Avm Önü
00:30: Ümitköy Köprüsü noktarlarından hareketle Olympos turumuza başlıyoruz. Yol güzergahında ortalama 3 ihtiyaç molası verilmektedir.

1.Gün – Pazar: Olympos Turları | Olympos Antikkent Turu – Olympos Plajı – Kemer Aura ve İnferno Gece Kulübü

Ankara Çıkışlı Olympos Turumuza yaklaşık 8 saatlik yolculuğun ardından Olympos’a varıyoruz. Konaklama yapacağımız, denize en yakın pansiyonlardan olan Türkmen Tree Houses ‘a ulaşarak dileyen misafirlerimiz isteğe bağlı ekstra kahvaltısını alabilir veya oda müsaitliğine göre odalarını beklerken tatiline başlayabilirler. Müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyor, sonrasında sizi doğa ve deniz keyfi ile baş başa bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte saat 15:00 da pansiyon önünde veya Olympos Antik Kent girişinde buluşarak tarih kokan Olympos Antik Kenti‘ni gezmeye gidiyoruz. Olympos Antik Kenti gezimizde rehberimiz gerekli noktalarda fotoğraf molası verir ve gerekli anlatımları sağlar. Antik kent gezimizin ardından Olympos tepesine çıkarak görseline ve fotoğraf çekimine doyamayacağınız deniz manzarasının ardından Olympos plajına gidiyoruz ve kendimizi berrak sulara bırakıyoruz. Olympos Plajı‘na geçişlerde zorunlu olarak antik kent içinden geçilmektedir. Akşam tesisimizde açık büfe olan akşam yemeğimizi alıyoruz. Saat 22:30’da isteğe bağlı olarak Kemer Inferno veya Aura Club’a hareket için resepsiyon önünde buluşuyoruz. Türkiye’nin gece hayatının öncülerinden Inferno veya Aura Club’ta müthiş bir gece seni bekliyor.

Kahvaltı: İlk gün isteğe bağlı olup, ekstradır.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree Houses

2. Gün – Pazartesi: Olympos Turu | Adrasan Plajı – Su Sporları – Olympos Barları

Olympos’a kadar gelmişiz Adrasan’a gitmeyelim mi ? Tabii ki gidelim. Saat 12:00’da dileyen misafirlerimizle ücretsiz olarak sizlere sunduğumuz Adrasan Plajı’na gidiyoruz. Adrasan Plajı Turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak Olympos yaşam alanını veya Olympos sahilinin tadını çıkarabilirler. Adrasan’da çok uygun fiyatlarla su sporları yapabilirsiniz. Adrasan plajının tamamı kum olup, burada şezlong ve şemsiye kullanma imkanı bulabilirsiniz. Çevrede bulunan cafelerde veya çardaklarda vakit geçirebilir bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Ortalama 18:00 civarlarında Adrasan sahilde toplanıp, Olympos’a pansiyonumuza geri gidiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra isteğe bağlı olan Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia Bar’a ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree House

3. Gün – Salı: Olympos Turu | Tekne Turu – Suluada veya Adrasan Koyları – Yanartaş – Olympos Barları

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından saat 10:00’da isteğe bağlı olan Suluada veya Adrasan Koyları tekne turu için Adrasan Limanı‘na hareket ediyoruz. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak Olympos yaşam alanını veya Olympos sahilinin tadını çıkarabilirler. Tekne turuna katılacak misafirlerimizle saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin en berrak koylarına veya Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Suluada‘ya veya koylar bölgesine giderek tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu koylarda vereceğimiz molalarda tadına doyamayacağınız yüzme fırsatını yakalayacaksınız. Akşama kadar teknemizle gezilmedik koy bırakmıyoruz ve hepsinde yüzme molaları seni bekliyor. Öğle yemeğimizi tekne için taze balık, makarna ve salata ikramı ile alıyoruz. Gün içerisinde müzik ve eğlencenin bol olduğu bir günün ardından, çay ve meyve ikramı ile tekne turumuzu sonlandırıyor ve ardından Olympos‘a konaklama yaptığımız pansiyonumuza gidiyoruz. Akşam tesisimizde açık büfe yemeğimizin ardından isteğe bağlı olan Yanartaş Turu için saat 21:00’da pansiyon önünde buluşuyoruz. Saatlerimiz tekrardan 00:00’ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia Bar‘a grubumuza özel ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree House

4. Gün – Çarşamba: Olympos Turu | Adrasan Plajı – Su Sporları – Gece Mehtap Tekne Turu – Olympos Barları

Dileyen misafirlerimizle yine Adrasan Plajı’na gidiyoruz. Adrasan Plajı Turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak Olympos yaşam alanını veya Olympos sahilinin tadını çıkarabilirler. Adrasan’da çok uygun fiyatlarla su sporları yapabilirsiniz. Adrasan plajının tamamı kum olup, burada şezlong ve şemsiye kullanma imkanı bulabilirsiniz. Çevrede bulunan cafelerde veya çardaklarda vakit geçirebilir bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Ortalama 18:00 civarlarında Adrasan sahilde toplanıp, Olympos’a pansiyonumuza geri gidiyoruz. Tesisimizde akşam yemeğimizi aldıktan sonra isteğe bağlı olan 21:00’da tekneyle mehtap turuna gidiyoruz. (gece tekne turu yüzme molalı). Saatlerimiz tekrardan 00:00’ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia Bar’a ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Konaklama: Türkmen Tree House

5. Gün – Perşembe: Kahvaltı – Ankara’ya Dönüş

Sabah tesisimizde alacağımız kahvaltı sonrasında odalarımızı boşaltıp 11:00’da Pansiyondan ayrılarak Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz ve siz değerli misafirlerimizi ilgili duraklarda bırakarak Antalya Olympos Turumuzu burada noktalıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacak olup fiyata dahildir.
Öğle yemeği: İsteğe bağlı olup, ekstradır.
Akşam yemeği: Yol güzergahında alınacak olup, ekstra ve isteğe bağlıdır.

Tarihlere göre tur fiyatlandırmaları

2022 Sezon boyunca!

• Her hafta Çarşamba gece çıkışlı 3 Gece 4 gün
• Her hafta Cumartesi gece çıkışlı 4 Gece 5 Gün

Aşağıda yazılı ilk tarihlerden bir önceki akşam Ankara’dan hareket edilecektir.
Yazılı son tarihlerde 11:00 civarı Olympos’dan ayrılıp Ankara’ya doğru hareket edilecektir. Ulaşım hariç alternatif tarihler için bize ulaşıp lütfen fiyat alınız.

• 14-18 Ağustos 4 Gece 5 Gün 2.590 TL
• 18-21 Ağustos 3 Gece 4 Gün 2.190 TL
• 21-25 Ağustos 4 Gece 5 Gün 2.590 TL
• 25-28 Ağustos 3 Gece 4 Gün 2.190 TL
• 27-30 Ağustos 3 Gece 4 Gün 2.190 TL
• 28 Ağustos – 1 Eylül 4 Gece 5 Gün 2.590 TL

• 01-04 Eylül 3 Gece 4 Gün 2.190 TL
• 04-08 Eylül 4 Gece 5 Gün 2.590 TL
• 08-11 Eylül 3 Gece 4 Gün 1.990 TL
• 11-15 Eylül 4 Gece 5 Gün 2.390 TL
• 15-18 Eylül 3 Gece 4 Gün 1.990 TL
• 18-22 Eylül 4 Gece 5 Gün 2.390 TL
• 22-25 Eylül 3 Gece 4 Gün 1.990 TL

Ücrete Dahil Olan Hizmetler;
• Ankara’dan Gidiş – Dönüş Ulaşım
• Lüks Klimalı Bungalow Evlerde 3 veya 4 Gece Konaklama seçenekleri
• Kalınan Gece Sayısı Kadar Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
• Kalınan Gece Sayısı Kadar Açık Büfe Akşam Yemeği
• Adrasan Sahili Transferi
• Olympos Antik Kent Gezisi
• Lykia Bar ve Bull Bar Giriş Ücreti
• Seyahat Sigortası
• Acente Refakat ve Rehberlik Hizmeti

Ücrete Dahil Olmayanlar: (zorunlu değil)
• İlk gün kahvaltı
• Öğle yemekleri
• Ekstra belirtilen aktiviteler
• Kişisel harcamalar
• Olympos Antik kent giriş ücreti

İsteğe Bağlı Tur Aktiviteleri;
• Kemer Aura & Inferno Club
• Gün Boyu Öğle Yemekli Tekne Turu
• Yanartaş Gezisi
• Gece Mehtap Tekne Gezisi

Notlar:

*Belirtilen etkinliklere katılım zorunlu değildir. Dileyen misafirlerimiz bireysel tatilini yapabilirler.

*Ekstra ücretli aktivite fiyatları dönemsel , bayram ve özel günlerde anlık olarak değişiklikler gösterebilmektedir rehberimiz sizlere bunu tur esnasında bildirmekle hükümlüdür

*Olympos Antik Kent girişi ücretlidir. Giriş esnasında grup olarak girildiğinden toplu bilet alınarak daha uygun ücret ödenir (5 TL civarı) , bireysel girişlerde 10 binişlik kart veya tek giriş kart almak zorunludur alınan kart bir cok kişi tarafından kullanılabilmektedir. Müze Kart olan misafirlerimiz müze kart ile geçiş yapabilirler.

Bilgi ve Rezervasyon:

Ankara Çıkışlı Olimpos Turları için:
0532 797 18 47 – 0312 427 7 333 

Daha önceden gerçekleştirdiğimiz turlarımızdan BAZILARINA ait fotoğraflara bakmak için FACEBOOK ALBÜMLERİMİZİ inceleyebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ? www.gidiyoruz.com/hakkimizda 

Degerlendirmeler

Henüz bir değerlendirme yapılmamış, dilerseniz siz yapabilirsiniz

Degerlendirme Yap:

Puan Ver